кофе с молоком

форум для тех, кто любит жизнь

ФорумЧаВоПоискРегистрацияВход

Поделиться | 

Холостяк 9

Перейти вниз 
АвторСообщение
irinina
пресс-атташе форума
irinina

Дата рождения : 1974-05-25
Дата регистрации : 2011-06-03

СообщениеТема: Холостяк 9   30/8/2018, 18:17

Знакомимся с 9 холостяком
НИКИТА ДОБРНИН

Посилання на офіційні сторінки Холостяка:
https://www.instagram.com/nikitadobrynin
https://www.facebook.com/nikitadobrynin

Последний раз редактировалось: irinina (30/8/2018, 18:22), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
irinina
пресс-атташе форума
irinina

СообщениеТема: Re: Холостяк 9   30/8/2018, 18:21

Хочете дізнатися, хто буде головним героєм «Холостяк»-9? В ексклюзивному матеріалі ми розповімо вам всі подробиці. Читайте, хто став дев’ятим холостяком, просто зараз!
Телеканал СТБ розпочав зйомки дев’ятого сезону романтичного реаліті «Холостяк», в якому головним героєм став популярний ведучий телеканалу М1 і радіостанції «Русское радио Україна», головний редактор чоловічого журналу «XXL» (Україна) Нікіта Добринін.
Новому Холостяку 30 років. Майже весь його час займають робота, спорт та подорожі, але Нікіта вважає, що кар’єра – далеко не все для чоловіка, адже вона не зробить його повністю щасливим.
«Моє життя досить динамічне і насичене, а дім для мене є фортецею, в яку хочеться повертатися, де мені та моїй дівчині має бути спокійно і затишно разом. Я той чоловік, який завжди буде любити свою дружину трохи більше, ніж наших дітей. На своєму прикладі я готовий показати, що за любов і стосунки варто боротися, і я щиро сподіваюся, що зможу зустріти свою половинку на цьому проекті», – розповів Холостяк сайту СТБ.

Директор ТО Анна Калина зазначає, що Нікіта Добринін – перший Холостяк, який сподобався телеглядачам ще до того, як офіційно став Холостяком в романтичному реаліті СТБ.
«Цього року ми вперше дали можливість запропонувати ім’я нового Холостяка тим, для кого створюємо цей проект – нашим глядачам. Протягом червня вони озвучували своїх фаворитів і голосували на офіційних сторінках каналу (сайт СТБ, соцмережі та додаток «Телепортал»). Нам приємно, що вибір глядачів (а ім’я Нікіти звучало в коментарях найчастіше) абсолютно збігається з нашим. Отже, ми дивимося з глядачами в одному напрямку, що мене і команду, звичайно ж, дуже тішить», – розповідає Анна. – Стильний, ввічливий, освічений, уважний – це точно про нашого Холостяка. У ньому відчувається гідне виховання і чоловіча зрілість. Ідеальне спортивне тіло не залишить байдужою жодну дівчину. До речі, нашим учасницям в цьому сезоні буде особливо нелегко завоювати Холостяка, адже за плечима у Нікіти вже є досвід офіційного шлюбу і точне розуміння того, що саме він шукає у довготривалих стосунках».

Про Холостяка:
Нікіта Добринін народився 30 грудня 1987 року, виріс у Чернівцях.
2009 року закінчив факультет журналістики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. З 2005 року, ще будучи студентом, Нікіта почав працювати ведучим на місцевих радіостанціях і телеканалі «Чернівці».
2008 року майбутній Холостяк переїхав до Києва і став ведучим радіостанції «Русское радио Україна», після чого почалася його успішна кар’єра телеведучого на всеукраїнських каналах.
Сьогодні Нікіта Добринін – ведучий телеканалу М1 і радіостанції «Русское радио Україна», а також головний редактор чоловічого журналу «XXL» (Україна).
Багато займається спортом: тайський бокс, серфінг, кросфіт, стрільба.
Музичні уподобання: Travis Scott, Childish Gambino, Nicki Minaj, The Weeknd, Benjamin Clementine, Океан Ельзи, Kazka.
Зріст Холостяка – 182 см.

Прем’єра дев’ятого сезону романтичного реаліті «Холостяк» в ефірі СТБ традиційно відбудеться у березені 2019 року.
Ведучий проекту – Григорій Решетник.
Ведуча пост-шоу «Холостяк. Як вийти заміж» – Роза Аль-Намрі.

irinina
пресс-атташе форума
irinina

СообщениеТема: Re: Холостяк 9   30/8/2018, 18:43

Maddy
ГУРУ кофейных зернышек
ГУРУ кофейных зернышек
Maddy

Женщина Дата регистрации : 2012-06-10

СообщениеТема: Re: Холостяк 9   17/1/2019, 19:27

Никита Добрынин: про участие в «Холостяке», идеальную девушку и медовый месяц

Уже совсем скоро на телеканале СТБ состоится премьера романтического реалити «Холостяк». Главный герой девятого сезона — известный телеведущий Никита Добрынин. Эксклюзивно для Clutch он согласился ответить на несколько вопросов, которые интересуют всех девушек страны. Какой должна быть избранница «Холостяка», существует ли любовь на проекте и куда стоит отправиться в медовый месяц. Об этом и многом другом читай далее в статье.

Сложно ли было решиться на участие в проекте «Холостяк»?

Я всегда подхожу взвешено к любому своему решению, хотя и люблю спонтанность и риск. Но всему есть своё место и время. Решение принять участие в проекте «Холостяк» было взвешенным. Самым важным фактором в принятии этого решения для меня была возможность встретить на проекте свою любовь.

Как известно, счастье любит тишину. Веришь ли, что можно построить любовь перед телекамерами?

Строить отношения перед камерами непросто, даже для меня, человека, который работает на телевидении и должен был к камерам уже привыкнуть. К тому же, можно по-разному относиться к тому, что за твоими поступками и реакциями наблюдает вся страна. И все же я с уверенностью могу сказать, что настоящим чувствам ничто не может помешать.

Назови 5 качеств, которые больше всего ценишь в девушках.

В девушках очень ценю наличие своего мнения, доброту, любовь к спорту, а иногда к риску и приключениям, и, конечно, чувство юмора.
и дальше тут:
https://clutch.ua/showbiz/interview/nikita-dobrynin-pro-uchastie-v-holostjake-idealnuju-devushku-i-medovyj-mesjac

Обладатель игрового приза "Счастливое число 4343"
 Обладатель игрового приза "Счастливое число 4444"
 Обладатель игрового приза "Счастливое число 4545"
Вернуться к началу Перейти вниз
Maddy
ГУРУ кофейных зернышек
ГУРУ кофейных зернышек
Maddy

Женщина Дата регистрации : 2012-06-10

СообщениеТема: Re: Холостяк 9   17/1/2019, 19:32

Обладатель игрового приза "Счастливое число 4343"
 Обладатель игрового приза "Счастливое число 4444"